Apie Mus

Bendra Lietuvos-Austrijos įmonė „Siloritas“, veikianti nuo 2013 m., specializuojasi pastatų šildymo ir santechnikos srityje. Vykdome didmeninę bei mažmeninę prekybą:

  • Šildymo įrangą (šilumos siurbliais "oras-vanduo", "oras-oras", dujiniais katilus, kieto kuro katilais, grindų šildimo sistemomis ir kt.);
  • Šaldymo įrangą (oro kondicionieriai ir kt.);
  • Kitos prekės (vandens šildytuvai, rekuperatoriais, mini rekuperatoriais, radiatoriais, vonios kambario įrangą, visų sistemų vamzdynais, dūmtraukiais ir kitais šių sistemų produktais).

Atstovaujame garsius Europos gamintojus, turinčius ilgametę gamybos patirtį, todėl mes galime pasiūlyti aukščiausios kokybės produkcija, geriausiomis kainomis, suteikdami garantiją darbams bei įrangai. 

Įmonė turi padalinius didžiausiuose Lietuvos miestuose Vilniuje ir Kaune, iš kurių patogu pristatyti klientui prekes į bet kurį Lietuvos kampelį. Didelės sandėliavimo patalpos suteikia galimybę palaikyti nemažus prekių kiekius ir operatyviai reaguoti į kiekvieno kliento poreikius. Savo klientams siūlome lanksčias nuolaidų sistemas, išskirtines sąlygas pagal individualų poreikį, ir, be abejo, nuoširdų dėmesį, pagarbą ir  gerą nuotaiką.

Mūsų komanda – tikri profesionalai, turintys daugiametę darbinę patirtį šioje srityje. Mylime savo darbą, nuolat domimės naujovėmis ir  esamiems bei būsimiems klientams siūlome kompleksišką paslaugų paketą: kokybiškus gaminius, profesionalias konsultacijas, partnerių projektavimo ir montavimo paslaugas, garantinį bei pogarantinį aptarnavimą. Praktikoje patikrinti ir optimalūs sprendimai – neabejotinai svarbiausia mūsų darbo dalis.

Mes pasiruošę pranokti Jūsų lūkesčius – skambinkite, rašykite arba tiesiog užsukite pas mus!