Susisiekite su mumis

Vilniaus salonas                                                                                                                       Kauno salonas      

 

Adresas :  Račių g.1,Vilnius,LT-03154                                                                                  Adresas : Šiaurės pr.44,Kaunas,LT-49227

Kontaktinis tel.:  +370 5 2032343                                                                                       Kontaktinis tel.:  +370 615 46514

             

                    


Darbo laikas:                                                                                                                 Darbo laikas:

I-V 8:00-18:00                                                                                                                  I-V 8:00-17:00  

VI 9:00-14:00                                                                                                                   VI nedirbame  

VII nedirbame                                                                                                                  VII nedirbame

Projektų vadovas: Viktoras Stundža +370 610 06267      el.paštas: viktoras@siloritas.lt            

Projektų vadovas: Vitalijus Mikalajūnas +370 612 72564       el.paštas: vitalijusm@siloritas.lt     Projektų vadovas: Gediminas Paulikas +370 618 25470    el. paštas: gediminas@siloritas.lt

Pardavimų vadybininkas: Jan Usinovič +370 616 79703       el.paštas: jan@siloritas.lt               Pardavimų vadybininkas: Andrey Mishin +370 610 06922    el. paštas: andrey@siloritas.lt

Logistikos vadybininkas: Daumantas Klimas +370 614 45415 el.paštas:daumantas@siloritas.lt  Logistikos vadybininkas: Dainius Raila +370 698 15353    el. paštas: dainius@siloritas.lt


 

 

ĮMONĖS REKVIZITAI :

 

Bendra Lietuvos-Austrijos įmonė "Siloritas"

Račių g.1, LT-03154 Vilnius

Įmonės kodas: LT106143615

PVM kodas : LT106143515

Tel.: +370 5 2032343

El. paštas : info@siloritas.lt

A/s.:LT607044060002545753

AB SEB bankas

Mūsų adresas

Siloritas
Račių g.1, LT-03154, Vilnius
Telefono nr.
+370 614 65511

Darbo laikas
I-V 8-17h

Mūsų parduotuvės

Parduotuvė - Kaune
Šiaurės pr. 44, LT-49227, Kaunas;
Žiūrėti Google žemėlapį
Telefono nr.
+370 61 546514

Darbo laikas
I-V 8-17h

Parduotuvė-Vilniuje
Račių g. 1, Vilnius LT-03154
Žiūrėti Google žemėlapį
Telefono nr.
Tel. 8-5-2032343

Darbo laikas
I-V 8:00-18:00 VI 9:00-14:00 VII nedirbame

Kontaktų forma