Apie Mus

Bendra Lietuvos-Austrijos įmonė „Siloritas“, veikianti nuo 2013 m., specializuojasi pastatų šildymo ir santechnikos srityje. Vykdome didmeninę bei mažmeninę prekybą šildymo katilais, dūmtraukiais, radiatoriais, vandens šildytuvais, vamzdynais, vonios kambario įranga ir kitais šių sistemų produktais. Atstovaujame garsius Europos gamintojus, turinčius ilgametę gamybos patirtį, todėl galite būti tikri, kad mūsų parduodami gaminiai – itin patikimi ir aukštos kokybės.

Įmonė turi du padalinius didžiausiuose Lietuvos miestuose Vilniuje ir Kaune, iš kurių patogu pristatyti klientui prekes į bet kurį Lietuvos kampelį. Didelės sandėliavimo patalpos suteikia galimybę palaikyti nemažus prekių kiekius ir operatyviai reaguoti į kiekvieno kliento poreikius. Savo klientams siūlome lanksčias nuolaidų sistemas, išskirtines sąlygas pagal individualų poreikį, ir, be abejo, nuoširdų dėmesį, pagarbą ir  gerą nuotaiką.

Mūsų komanda – tikri profesionalai, turintys daugiametę darbinę patirtį šioje srityje. Mylime savo darbą, nuolat domimės naujovėmis ir  esamiems bei būsimiems klientams siūlome kompleksišką paslaugų paketą: kokybiškus gaminius, profesionalias konsultacijas, partnerių projektavimo ir montavimo paslaugas, garantinį bei pogarantinį aptarnavimą. Praktikoje patikrinti ir optimalūs sprendimai – neabejotinai svarbiausia mūsų darbo dalis.

Mes pasiruošę pranokti Jūsų lūkesčius – skambinkite, rašykite arba tiesiog užsukite pas mus!